Nikola B. (30 let, purchasing manager)
Terku jsem kontaktovala ohledně výživy. Už delší dobu jsem si říkala, že to chce změnu, protože jsem se necítila dobře a byla pořád unavená. Proto jsem se obrátila na Terku. Byla jsem velmi mile překvapena přístupem, kdy přijela za mnou domů a společně jsme probraly vše, co se týkalo mého dosavadního stravování. Dalším překvapením pro mě bylo zjištění, že nově navržený jídelníček a s tím spojený i zdravý životní styl je dlouhodobě udržitelný. Po 2 měsících nemám nutkání mlsat nebo jídelníček jakkoli porušovat a především si změn všimlo i okolí.  A to jsem nezačala ještě pravidelně cvičit. Přesto centimetry ubývají a já se cítím báječně a plná energie. Možnost kontaktovat Terku v podstatě kdykoli byla pro mě velmi důležitá, především v prvních týdnech, kdy jsem potřebovala radu takřka denně. Využít Terezčiných služeb jako výživového poradce byl ten nejlepší nápad. Líbí se mi, že je se mnou stále v kontaktu, radí po telefonu, emailu nebo přijede osobně. 
Martin V. (32 let)
Než jsem začal řešit svou váhu a problémy s tím spojené s tebou, vyzkoušel jsem několik diet. Vždy to skončilo jojo efektem. Každý lékař mi řekl, že MUSÍM zhubnout, ale na dotaz „Jak na to?“mi nikdo neuměl nebo nechtěl odpovědět. Až když jsem kontaktoval tebe, tak jsi ani na vteřinu nezaváhala. Byla a stále jsi mou oporou a motivací. Zásobila jsi mě spoustou receptů, jsi můj rádce na telefonu, když v něčem tápu. Výsledek mluví za vše, díky tvým radám a pozitivnímu přístupu jsem za 2 měsíce zhubl 8 kg tuku. A to nejsme zdaleka u konce. Když se mě někdo zeptá, jakou držím dietu, odpovídám, že žádnou. Není to dieta, je to můj nový životní styl. Děkuji za pomoc a vlastně za záchranu života, protože 137 kg není zrovna prognóza pro dlouhověkost.
Marcela P. (26 let, mateřská dovolená)
Dlouho jsem hledala cvičení, které by mi vyhovovalo. Kamarádka mi doporučila právě Terezu. Po první hodině Cardio Bodystylingu jsem si řekla wow, to jsem přesně chtěla! Cvičení jednoduché, účinné a hlavně krásná baba, která motivuje nejednu ženu.
Zuzana N. (54 let, podnikatelka)
S Terezkou mám skvělé zkušenosti. Je nápaditá, akční a profesionální. Navíc časově spolehlivá a flexibilní. Každému mohu doporučit.
Erika K. (41 let)
Terka je trenérka, se kterou se každý bude cítit dobře. Nedávno jsem si jí najala jako sparing partnera na běhání. Nenapadlo by mě, že v tomto sportu najdu zalíbení, ale díky Terce jsem si běh zamilovala. Umí naplánovat trénink tak, abych si ho užila. Vše vysvětlí a skvěle povzbudí.